
Waar smaak en ethiek
elkaar ontmoeten



THE
TRUCK
De gerechten van Food for Thought zijn 100% plantaardig en 1000% lekker
Vanuit onze foodtruck laten wij iedereen de (h)eerlijkste gerechten proeven. Nieuwsgierig naar plantaardig? Wees welkom! Ben je een doorgewinterde veganist? Ook welkom!
Wij werken waar mogelijk met verse en met zorg uitgekozen producten. De ingrediënten in onze gerechten zijn gruwelijk lekker en bevatten veel voedingsstoffen.
Zowel vleeseters, flexitariers, vegetariers als veganisten zullen versteld staan van onze gerechten.
De Food for Thought truck is toegankelijk voor mensen die halal of koosjer eten, lactose-intolerant zijn en uiteraard voor vegetariërs en veganisten.
We staan op evenementen, festivals, open dagen, beurzen en zelfs klimaatconferenties!

THE
MISSION
Ceci n’est pas une pipe en dit is niet zomaar een foodtruck
Wij brengen veganisme, dierenrechten en plantaardig eten op ludieke wijze onder de aandacht.
Via (h)eerlijk eten biedt de Food for Thought foodtruck letterlijk stof tot nadenken.
Met elke maaltijd promoten we de Plant Based Treaty om daarmee de verschuiving naar een plantaardig voedselsysteem te bevorderen.
Buy a meal, give a meal!
Via verkoop genereren we inkomsten waarmee we gratis plantaardig eten kunnen uitdelen om mensen overal kennis te kunnen laten maken met de plantaardige keuken.
Zo stonden we in juni 2022 op de Bonn Climate Change Conference om gratis vegan hotdogs uit te delen aan de bezoekers en zo the ‘cow’ in the room aan te kaarten.

THE
FOOD
Orange is the new black
- Met onze 100% plantaardige gerechten maken wij een duidelijk statement.
- Met elke hap vecht jij tegen dierenleed en klimaatverandering.
- Wij laten zien dat eerlijk eten heerlijk eten is.
Ons aanbod varieert van rijkgevulde – uiteraard oranje – curry’s tot kipvrije nuggets, broodjes hete hond waar je u tegen zegt en andere smakelijkheden waar iedereen blij van wordt inclusief de dieren.
Wat kies jij?

Ons inhuren? Dat kan!
Neem contact op met Lisette, onze foodtruck coördinator, via lisette@savemovement.nl.
Via datzelfde mailadres kun je ook interessante locaties voor onze foodtruck tippen! Dank je wel alvast!
MENU
INFO
FOTOGRAFIE
Ronald Blom
Wohtek Hubar
Alfons Spoler
Stefan van Bohemen
Dani Rosenkamp
Daniël